Zadzwoń do nas Napisz wiadomość

O nas

Agencja Reklamowa Kiwi Gifts

Nie istnieje jedno słowo, które oddałoby charakter naszej działalności. Łączymy w sobie agencję reklamową, drukarnię, biuro projektowe i wiele innych. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z własną firmą, to znajdziesz u nas produkty niezbędne na start. Jeżeli Twoja firma wymaga rebrandingu, to jesteś we właściwym miejscu.

Jeżeli szukasz dostawcy gadżetów, drukarni, grafika, montażysty, reklamy outdorowej, to dobrze trafiłeś. Jeśli jeszcze nie wiesz, czego potrzebujesz, to u nas możesz liczyć na fachową pomoc.

Dlaczego Kiwi Gifts?

doświadczenie

10 lat doświadczenia

Od ponad 10 lat nieustannie poszerzamy wiedzę, doskonalimy umiejętności, podnosimy kwalifikacje.

realizacja

Szybkie terminy realizacji

Zapewniamy Państwu szybkie terminy realizacji. W krótkim czasie możemy wykonać dla Państwa atrakcyjne projekty graficzne i wizualizacje reklam.

obsługa

Kompleksowa obsługa

Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji - począwszy od prac graficznych, przez wybór produktów i rozwiązań, aż do samego montażu.

jakość

Wysokiej jakości materiały

W naszej drukarni oferujemy Państwu wielkoformatowy druk wysokiej jakości o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne.

Projekty graficzne

Projektowanie graficzne to główny filar naszej działalności. Dlatego dysponujemy najnowszymi wersjami licencjonowanych pakietów programowych Corel oraz Adobe. Staramy się nadążać za trendami, dlatego inwestujemy nie tylko w najnowsze sprzęty czy programy, ale także w siebie - regularnie uczestniczymy w kursach, szkoleniach i warsztatach.

Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego projektu, odpowiadającego prezentowanej treści, by był jednocześnie zaskakujący i czytelny dla klienta. Nasze dotychczasowe realizacje i zadowolenie klientów stanowią naszą najlepszą wizytówkę.